FORKLİFT GÜVENLİK KURALLARI


     
ELEKTRİKLİ FORKLİFT SERİSİNE DOOSAN DAEWOO YORUMU...

Doosan-Daewoo yüksek verimli kullanım sağlamak amacıyla güveninirliği,operatör kontrolünü ve teknik desteği gözönünde bulundurarak B18T (3 Tekerlekli) ve B16x (4 Tekerlekli) serisi forkliftleri üretti.Bir çok sektörde kullanılan,B18T(3 Tekerlekli) ve B16X(4 Tekerlekli) serisi Doosan-Daewoo forkliftler ile işleriniz kesintiye uğramaz.

 
 
Doosan-Daewoo'dan fark yaratan teknoloji...

.Yeni SEM (Ayrı ikazlı Yürütme  motoru) sistemi
.Operatör dostu ergonomik kabin
.İki kademeli park freni kolu
.Merkezi araçizleme sistemi
.LCD Panel ile kendi kendine arıza teşhis
.Yüke duyarlı hidrostatik direksiyon sistemi
.Operatör dostu ergonomik kabin
.Kolay erişimli bakım
.Geri kaymayı engelleme özelliği
.Ergonomik operatör kabini
.Yağ soğutmalı fren diskleri


Düzgün olarak hizalanmış komponetler,Teknik olarak etkili şekilde yerleştirilmiş elektrikli ve hidrolik komponetler güveninirliği sağlar ve sorunsuz çalışır.Kolaylıkla çıkarılabilen taban sacının altına yerleştirilmiştir. ve ulaşılması kolaydır.
....................................
Operatör kabini ve kabin içi göstergeleri,operatörün daha kısa sürede daha fazla yük taşıyarak verimliliği artırması amacı ile ergonomik olarak tasarlanmıştır.
....................................
Merkezi araç izleme sistemi (CVMS) LCD ekran sayesinde şarj durumu,diagnostik bilgiler,hata kodları,hararet ve fırça bilgileri kolaylıkla izlenebilir.Aynı zamanda üzerinde bulunan mekanik saat metresi şarj edilebilme süresini göstermektedir.
....................................
Kontrol valfi sensörü,Manyetik algılama,lift,tilt,ve 3.valf sistemi hidrolik hızlarının ayarlanabilmesi özelliği sayesinde yumuşak ve etkin bir çalışma sağladığı gibi gürültü seviyesini düşürür ve akü ömrünü uzatır.
....................................
Kolaylıkla açılabilen akü yan kapakları,Şık görünümü destekler ve iç parçalara rahat ve kolay erişim sağlar.

Bizden Haberler....

 

           WEB ÇÖZÜM ORTAĞINIZ                                                                                        Copyright © 2006 www.garantiforklift.com All rights reserved